Dnia 24 maja 2019roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem Mariuszem Kurcem, który w swoim życiu odwiedził już ponad 100 państw. Podróżnik pokazał wiele filmów, które opatrzył bogatym komentarzem.

Prelekcja zainteresowała uczniów, ponieważ była relacją o życiu i marzeniach prawdziwego człowieka. Człowieka takiego, jak my. Gość bardzo szybko nawiązał kontakt z młodzieżą, która dała się „porwać” w podróż po różnych zakątkach świata.

W swoim wystąpieniu pan Mariusz poruszył również tematy związane z wiarą w siebie, motywacją, postawą wobec świata. Zarówno jego relacja jak i on sam wywarły ogromne wrażenie na uczniach. Na ich prośbę gość udzielił wywiadu, podczas którego odpowiedział na wiele pytań. Młodzież z ogromnym zainteresowaniem słuchała jego opowieści a także wskazówek dotyczących kręcenia filmów czy uchwycenia emocji na fotografiach.

Po wizycie podróżnika wszyscy czujemy niedosyt i mamy nadzieję, że pan Mariusz odwiedzi nas w przyszłym roku.

  • 20190524_084445
  • 20190524_083558

Dodatkowe informacje