Motylki to jedna z najmłodszych grup naszego oddziału przedszkolnego. Pierwszy semestr zleciał nam tak szybko, że nawet nie zdążyliśmy ujawnić się na stronie. W tym czasie życie naszej grupy toczyło się pod znakiem radosnego poznawania świata oraz wesołej zabawy. Braliśmy udział w różnego rodzaju uroczystościach przedszkolnych (np. w audycjach muzycznych, przedstawieniach teatralnych, apelach, zabawie choinkowej), jak i szkolnych - wspólne odśpiewanie hymnu w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Również sami organizowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń grupowych, jak np. Pasowanie na Przedszkolaka, Dzień Pluszowego Misia, Mikołajki, Dzień Babci i Dziadka. W naszej grupie świętujemy także urodziny, a czasem imieniny Motylków, co zawsze budzi pozytywne emocje wśród wychowanków. Mamy nadzieję, że kolejne pół roku minie nam w tak samo miłej atmosferze, jak dotychczas. 
Poniżej przedstawiamy krótką relację fotograficzną z pierwszego semestru. Miłego oglądania!

 

 

 

 

 • Photo1
 • Photo14
 • Photo18

 • Photo11
 • Photo22
 • Photo12

 • Photo21
 • Photo6
 • Photo16

 • Photo15
 • Photo5
 • Photo9

 • Photo4
 • Photo10
 • Photo8

 • Photo17
 • Photo2
 • Photo3

Dodatkowe informacje