Do świetlicy szkolnej  zapisanych jest w tym roku szkolnym ponad 140 uczniów. Panie dwoją się i troją , aby zapewnić wszystkim dzieciom opiekę i ciekawe zajęcia. Są więc zajęcia plastyczne, zabawy ortograficzne i teatrzyk świetlicowy.

                Ciepły wrzesień spędzaliśmy na powietrzu na szkolnym patio. W październiku zaprosiliśmy na zajęcia muzyczne z gitarą i ukulele. Uczniowie czytali „Przygody Gangu Słodziaków” , zbierali naklejki  i uczestniczyli w zajęciach związanych ze Słodziakami. Wykonali też prace plastyczne i literacki na konkurs sieci „Biedronki” na temat „Dalsze przygody Gangu Słodziakow”.Były też prace plastyczne o jesieni i „Bezpiecznie w drodze do szkoły”.

                 W listopadzie teatrzyk świetlicowy przygotował przedstawienie dotyczące zdrowego odżywiania pt. „O królewnach grymaśnicach, które obejrzeli uczniowie klas I-III oraz rodziny uczniów biorących udział w przedstawieniu. Odbyły się także andrzejkowe wróżby z humorem. Każdy chciał, by nasze wróżki miały dla niego dobrą radę.

                W grudniu w mikołajki odwiedził świetlicę Mikołaj i przyniósł nam dwa worki zabawek. Dzieci  przygotowały też jasełka i wieczór kolędowy dla rodziców, podczas którego podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia.

 

 

 

 • Image4
 • Image9
 • Image10

 • Image7
 • Image6
 • Image1

 • Image5
 • Image3
 • Image2

 • Image8
 • Image11

 • Photo10
 • Photo1
 • Photo9

 • Photo3
 • Photo8
 • Photo14

 • Photo2
 • Photo6
 • Photo12

 • Photo13
 • Photo11
 • Photo5

 • Photo16
 • Photo4
 • Photo15

 • Photo7

 • Photo6
 • Photo13
 • Photo11

 • Photo7
 • Photo4
 • Photo14

 • Photo8
 • Photo12
 • Photo3

 • Photo9
 • Photo5
 • Photo10

 • Photo2
 • Photo1

 • Photo3
 • Photo6
 • Photo7

 • Photo5
 • Photo1
 • Photo2

 • Photo4

Dodatkowe informacje