Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

Uczniowie klasy II a lubią warzywa. Nie tylko je jedzą, ale również zachęcają innych do ich spożywania poprzez przygotowanie wystawy: "Warzywne zwierzaki - cudaki". Przynieśli na lekcje swoje ulubione warzywa i owoce i wykonali śmieszne zwierzątka. Gratulujemy im pomysłowości!

 

 

 

 • Photo14
 • Photo8
 • Photo4

 • Photo7
 • Photo2
 • Photo11

 • Photo13
 • Photo12
 • Photo3

 • Photo1
 • Photo10
 • Photo9

 • Photo6

Dodatkowe informacje