Drodzy Rodzice,

swoją ofertę kierujemy także do Was. Biblioteka klas 0-3 jest miejscem otwartym i przyjaznym - pamiętajcie, że zawsze jesteście tu mile widziani. Przychodźcie z dziećmi, namawiajcie je do czytania, dawajcie dobry przykład sami czytając! Głośne czytanie dziecku jest darmowe i jednocześnie bezcenne. W ten prosty sposób możecie rozwijać wyobraźnię dziecka, uspokoić je, rozweselić, prawidłowo kształtować, kultywować pozytywne wzorce, przedstawiać radości i troski w sposób adekwatny do jego wieku, ułatwić mu naukę w szkole i przede wszystkim spędzić z nim czas i sprawić mu przyjemność. Czytaj swojemu Dziecku 15 minut dziennie. Codziennie.

Pracując na co dzień z Waszymi dziećmi mamy świadomość, że każde z nich ma szereg różnych potrzeb. Nie zawsze łatwo im sprostać. Pomocne tu mogą okazać się liczne lektury pedagogiczne zgromadzone w naszej Bibliotece. Proponujemy Państwu książki z następujących działów:
  • Gry i zabawy pedagogiczne
  • Bajkoterapia
  • Wychowanie
  • Motywacja do nauki
  • Logopedia
  • Samodoskonalenie
  • Współczesne zagrożenia
  • Zaburzenia zachowania
  • Przemoc w szkole

Każdy z Was może bezpłatnie wypożyczać książki. Jednorazowo proponujemy od 1 do 4 pozycji, na okres 1-2 tygodni. Zapraszamy!