W Bibliotece klas 0-III aktualnie odbywa się wystawa nowości książkowych, które już w przyszłym roku szkolnym dostępne będą w wypożyczalni i czytelni dla uczniów klas 0-III. Warto zapoznać się z nowymi lekturami - p. Elżebieta Kulesza i p. Agata Rajkiewicz wybrały dla Was ponad 100 interesujących książek! Zapraszamy!

Wśród świeżutkich książek znajdziecie m.in. komiksy z serii Tytus, Romek i A'tomek, nowe przygody Franklina, a także słowniki z serii 'Angielski z Franklinem', uwielbiane przez Was legendy polskie, popularne baśnie, wiersze i super książki popularno-naukowe. Sprawdźcie sami!