Dyrektor szkoły: p. Joanna Chilmon
Wicedyrektor szkoły: p. Elżbieta Walendziuk
Wicedyrektor szkoły: p. Halina Wencel
Nauczyciele uczący w roku szk. 2023/2024
Nauczyciele języka polskiego:
p. Cecylia Leonik
p. Justyna Sak
p. Joanna Kulfan
p. Agnieszka Szczebiot
p. Joanna Mikulska
Nauczyciele języków obcych:
p. Katarzyna Klepacka - jęz. angielski
p. Edyta Skowrońska - Nowicka - jęz. angielski
p. Piotr Rząca - jęz. angielski
p. Katarzyna Mironowicz - jęz. niemiecki
p. Dominika Czarniecka - jęz. angielski
p. Agnieszka Święcińska - jęz. angielski
Nauczyciele historii:
p. Andrzej Gąsowski
p. Maria Białasz
Nauczyciel wos:
p. Maria Białasz
Nauczyciele matematyki:
p. Agata Onacewicz
p. Bożena Pietrzak
p. Piotr Szulc
p. Magdalena Wilczewska
Nauczyciele informatyki:
p. Justyna Małyszewicz
p. Magdalena Wilczewska
p. Elżbieta Wołejko
p. Piotr Rząca
Nauczyciel techniki:
p. Justyna Małyszewicz
Nauczyciel przyrody i biologii:
p. Grażyna Zadykowicz
Nauczyciel geografii:
p. Agnieszka Szczebiot
Nauczyciel fizyki:
p. Piotr Szulc
Nauczyciel chemii:
p. Iwona Golonko
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:
p. Maria Białasz
Nauczyciel muzyki:
p. Hubert Bajko
Nauczyciel plastyki:
p. Elżbieta Wołejko
Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie:
p. Agnieszka Szczebiot
Nauczyciele wychowania fizycznego
p. Barbara Skowrońska
p. Artur Antoni Kiersnowski
p. Krzysztof Karłuk
p. Iwona Speichler
p. Wojciech Rodziewicz
p. Marcin Marczuk
p. Łukasz Kuźma
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
p. Karina Bartosiak
p. Alicja Piłat
p. Beata Płachcińska
p. Małgorzata Suchowierska
p. Renata Trochim
p. Iwona Beiruti
p. Katarzyna Piotrowska
p. Katarzyna Kosiorek
p. Anna Żyłka
Nauczyciele religii:
p. Marta Panas
ks. Kamil Norel
ks. Andrzej Bołbot
p. Krzysztof Karłuk
Nauczyciele oddziałów przedszkolnych:
p. Marta Michalewicz - Antoniuk
p. Karolina Czaban
p. Justyna Kalinowska
p. Julita Adamska - Kakareko
p. Anna Buńkowska
p. Agnieszka Terebka
p. Joanna Rekieć
p. Emilia Ejsmont
p. Marta Olszewska
p. Ewelina Kalinowska
p. Anna Romańczuk
p. Anna Ambrożewicz
Wychowawcy świetlicy:
p. Dorota Malinowska
p. Wioletta Soroczyńska
Pedagog szkolny:
p. Joanna Zasztowt - Garbowska
Psycholog szkolny:
p. Edyta Sieńko
Nauczyciele bibliotekarze:
p. Anna Karpowicz
p. Anna Żyłka
Logopeda:
p. Katarzyna Szoplik