Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

Każdy dobrze wie, czy to mały, czy to duży, że ruch to zdrowie. 5 kwietnia obchodziliśmy Dzień Sportu. Rywalizowaliśmy w różnych konkurencjach w kategoriach dzieci młodszych i starszaków. Każda grupa walczyła o zwycięstwo, ale nie było to najważniejsze. Zdecydowanie bardziej zależało nam na dobrej zabawie i przestrzeganiu zasad fair play.

 

 

 

 • Photo1
 • Photo13
 • Photo10

 • Photo12
 • Photo4
 • Photo6

 • Photo11
 • Photo7
 • Photo9

 • Photo5
 • Photo8
 • Photo2

 • Photo3

Dodatkowe informacje