Logo

Lista laureatów konkursów wojewódzkich o bibliotece 2017

Biblioteka to dom przyszłości i przeszłości 

I miejsce

Kornelia Rogowska - kl. V,  Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku

II miejsce

Karol Paniczko - kl. V,  Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

III miejsce

Jakub Dudko - kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 47  im Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

Wyróżnienia: 

Maria Piekarska i Julia Sosna - kl.VI, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Sybiraków  w Białymstoku

Kowalczuk Kacper -  kl. II, Gimnazjum w Turośni Kościelnej Zespół Szkół w Turośni Kościelnej

Krzysztof Jakub Gryc - kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 47  im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

 

Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka


Szkoła Podstawowa – kl I – III

I miejsce

Julia Kurek -  kl. III,  Szkoła Podstawowa w Szumowie

II miejsce

Łukasz Wieliczko -  kl. III,  Szkoła Podstawowa  im. Władysława Syrokomli w Michałowie

III miejsce

Gabriela Michalina Szablak -  kl. III,  Szkoła Podstawowa  im Adama Mickiewicza w Sokołach

Wyróżnienia

Magdalena Wawreniuk -   kl. III, Szkoła Podstawowa  im. Władysława Syrokomli  w Michałowie

Szymon Jan Pogorzelski - kl III, Szkoła Podstawowa  im. Władysława Syrokomli  w Michałowie

Greta Tomala - kl III, Szkoła Podstawowa  im. Władysława Syrokomli  w Michałowie

 

Szkoła Podstawowa – kl IV – VII

I miejsce

Patryk Tarasiuk - kl. VII,  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku

II miejsce

Alessandro Petelski - kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 47  im Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

II miejsce

Julia Ebner - kl. VII,  Szkoła Podstawowa nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza w Białymstoku

III miejsce

Wiktoria Mieczkowska, Zuzanna Łoś - kl. V, Szkoła Podstawowa nr 43  im. Simony Kossak w Białymstoku

III miejsce

Weronika Parejko - kl. VII Szkoła Podstawowa nr 47  im Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

Wyróżnienia:

Igor Romanowicz kl. IV Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

Kamil Dudar  kl. VII Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

Jakub Zawadzki  kl. IV Szkoła Podstawowa nr 44  im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku  

Roksana Chodziutko kl V Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

Martyna Jaworowska kl V Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

Sara Skowrońska kl. VI  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku

Edyta Gawryluk  kl. IV Szkoła Podstawowa nr 43  im. Simony Kossak w Białymstoku

Natalia Kucińska kl. IV Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku

Nikola Hermanowska kl IV Zespół Szkół w Turośni Kościelnej

Hanna Sosnowska, kl IV Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament w Białymstoku

Nina Klara Marcinowicz  kl VII Szkoła Podstawowa  im. Władysława Syrokomli  w Michałowi

 Aleksandra Mościcka kl V Szkoła Podstawowa  im Adama Mickiewicza w Sokołach

 

Gimnazjum

I miejsce

Aleksandra Deroń kl. III  Publiczne Gimnazjum Integracyjne Nr 17 w Białymstoku

II miejsce

Eliza Pietrzycka  kl. III  Publiczne Gimnazjum Integracyjne Nr 17 w Białymstoku

II miejsce

Faustyna Kierepka  kl. III  Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 Publiczne Gimnazjum  Nr 15 w Białymstoku

III  miejsce

Łukasz Anchim kl. II Gimnazjum  im. dr. Leszka Nosa  w Michałowie

Wyróżnienia 

Kinga Olendzka, kl II gimnazjum  Zespół Szkół w Turośni Kościelnej

Magdalena Szaciło , kl II gimnazjum Zespół Szkół w Kalinówce Kościelnej

Mariola Mościcka kl II gimnazjum Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sokołach

Paulina Brulińska, kl III gimnazjum Szkoła Podstawowa w Szumowie

 

Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

 

Podsumowanie konkursów i wręczenie nagród laureatom nastąpi 

w czasie Konferencji w CEN w dn. 28.11.2017 r. o godz. 11.00.

 

Zapraszamy.

Dodatkowe informacje