Dnia 21 grudnia 2017 r. w Naszej Szkole odbył się "Pierwszy Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej "dwójek" SP 21 2017". Do zawodów zapisało się 16 zespołów, a do rywalizacji przystąpiło 14 par. Uczniowie grali systemem brazylijskim - do dwóch przegranych, a losowanie odbyło się dzień przed w obecności Nauczycieli Wychowania Fizycznego. Mecz trwał do uzyskania wyniku 2:0 lub 2:1.Poziom turnieju był bardzo wysoki, o czym świadczyła zacięta gra na boisku, a także wyrównane wyniki setów. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, a najlepszym zespołom przypadły medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Pierwsze miejsce zajęła para Muszyński/Niewiarowski, drugie  Januszkiewicz\Targońska, trzecie Jarmoc\Serafin, a czwarte Rećko/ Cheniewska. Najlepszym zawodnikiem turnieju, a dokładnie zawodniczką okazała się Iwona Chaniewska uczennica klasy siódmej.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Maksymilian Muszyński i Patryk Niewiarowski

2.Julia Januszkiewicz i Karolina Targońska

3. Patrycja Jarmoc i Gabriella Serafin

4. Marika Rećko i Iwona Chaniewska

5-6. Michał Kiersnowski i Dawid Tomanek

Daniel Krasowski i Patryk Skreczko

7-8. Laura Urbanowicz i Aleksandra Gąsiewska

Dominik Nowakowski i Jakub Niewiarowski

9-10. Kacper Ołdakowski i Kacper Sokolewicz

Hubert Rutkowski i Karol Jarosz

11-12. Kacper Sadowski i Kordian Pachołek

Kacper Suchowierski i Hubert Pietruszko

13-14. Sebastian Rutkowski i Jakub Mozyrski

Paweł Abramowicz i Mateusz Sochalewski

Dnia 15.12.2017r klasa VIA i VIB odwiedziły Operę Podlaską. Obejrzały tam spektakl pt. „PINOKIO”według opowieści Carla Collodiego.

Pinokio – najsłynniejszy chyba pajacyk na świecie, bohater powieści Carla Collodiego, niezliczonych filmów, spektakli i innych dzieł kultury. Spektakl został wspaniale przygotowany, zawierał liczne atrakcje – różnego rodzaju lalki oraz muzykę na żywo. Wystąpili  aktorzy BTL, a towarzyszyli im muzycy z OiFP. Spektakl bardzo nam się podobał, skorzystamy z rożnych pomysłów przy tworzeniu kolejnych spektakli w szkole!