Nikola Wądołowska, uczennica kl. 4 c z akompaniamentem Pana Huberta Bajko otrzymała 1. miejsce i nagrodę specjalną Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki "Niezłomnej i Niepodległej" im. Henryka Rasiewicza "Kima".

Jako laureatka konkursu, 25 lutego 2018 roku wystąpiła gościnnie na czwartym Festiwalu Wolnej i Niepodległej z orkiestrą "Passionart" w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Gratulujemy Nikoli i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.​

Dzień otwarty w naszej szkole już za nami. Na odwiedzających czekały liczne niespodzianki przygotowane przez nauczycieli i uczniów SP21. Prezentacja sal, gry i zabawy edukacyjno-językowe, zadania  z tablicą multimedialną, łamigłówki i doświadczenia to tylko niektóre atrakcje. Kto był to widział i wie, że warto spotkać się z nami we wrześniu. Było nam miło Was gościć.

Dla przypomnienia krótka foto-relacja i filmik na Facebooku SP 21.

W piątek 23.02.2018r uczniowie klasy 2A na zajęciach doskonalili umiejętność mnożenia i dzielenia liczb wykorzystując Maty edukacyjne. Przedstawiali działania za pomocą kolorowych kubków, uwzględniając podane przez nauczyciela warunki. Z wielkim zapałem rozwiązywali przykłady zakodowane na matach. Kodowali trasy „Matematycznego kota” po, których poruszał się Ozobot.