Wiosenna przerwa świąteczna  28.03 – 02.04.2024 r.

Życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości,
jak również serdecznych i radosnych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Wesołego "Alleluja"!

Fantastyczny występ zanotowali uczniowie V klasy w Finale Mistrzostw Województwa w mini siatkówce o Puchar Kinder+Sport. DRUŻYNA (celowo pogrubione gdyż chłopcy zarówno na boisku jak i poza nim tworzyli prawdziwy monolit), zajęła I miejsce i zasłużenie została uhonorowana złotym medalami w kategorii „trójek”. Oznacza to ni mniej ni więcej, iż w dniach 6-8 lipca będzie reprezentować województwo podlaskie w Finale Ogólnopolskim w Zabrzu, gdzie zjadą najlepsi mini siatkarze i mini siatkarki z całej Polski! Jest to swoiste święto siatkówki i największa tego typu impreza sportowa w Europie, a może nawet i na świecie!! Kto raz tam był wie jak trudno opisać to słowami.. Tam po prostu trzeba być..

Oni zdecydowanie na to wydarzenie zasłużyli! W całych rozgrywkach Drużyna nie przegrała meczu, a jedyny set który straciła miał miejsce w turnieju finałowym, gdzie po niezwykle emocjonującym pojedynku zakończonym po tie-breaku pokonała chłopców z SUKSS Suwałki. Trzeba przypomnieć, iż rok temu w kategorii siatkarskich „dwójek” kolejność była odwrotna i ponownie jak i tym razem oba zespoły będą rywalizować w Finale Ogólnopolskim.

Bardzo dzielnie i widowiskowo w turnieju, który odbył się w niedzielę 3 czerwca w Suwałkach zaprezentował się również drugi zespół SP 21 Białystok. W gronie 8 najlepszych drużyn z całego województwa chłopcy uplasowali się na 6 pozycji, jednak przy odrobinie szczęścia mogło być wyżej. Głowy do góry, klata do przodu – to były naprawdę bardzo udane zawody. Tym bardziej, że zdaniem zgromadzonych Trenerów, Rodziców jak i starszych adeptów siatkówki zawody stały na bardzo wysokim poziomie!

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Województwa o Puchar Kinder+Sport 2018 w kategorii „trójek” chłopców: