"Uczyłem się przez cały rok i odrabiałem lekcje,

a teraz koniec, kropka, stop! A teraz mi się nie chce.

Przez cały roczek skoro świt wstawałem bardzo grzecznie,

a teraz koniec, kropka, stop! A teraz mi się nie chce."

Wszystkim dzieciom życzymy zasłużonego odpoczynku po trudach nauki.

Bezpiecznych, zdrowych i wesołych wakacji!!!

Wreszcie nadszedł długo oczekiwany dzień – koniec roku szkolnego. Odświętnie ubrani uczniowie klas IV – VI zgromadzili się w hali sportowej. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Chilmon. Miłym akcentem spotkania były nagrody wręczone uczniom wyróżniającym się w nauce. Rodzice najlepszych absolwentów otrzymali listy gratulacyjne. Po obejrzeniu części artystycznej wszyscy uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas, gdzie odebrali świadectwa. Teraz czekają nas upragnione wakacje. Oby były udane i pogodne.

25 czerwca odbył się w naszej szkole tradycyjny już „Dzień Talentów”. Uczniowie zgromadzeni w auli mogli podziwiać swoich utalentowanych kolegów i uzdolnione koleżanki. Były popisy wokalne, taneczne, zaprezentował się też szkolny zespół teatralny. Laureaci konkursów, osoby szczególnie aktywne oraz działające w różnych projektach odebrały wspaniałe nagrody i dyplomy. Na zakończenie dnia wszyscy uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty taneczne podczas ostatniej w tym roku szkolnym dyskoteki.

Dzień Talentów to tradycyjna uroczystość, podczas której uczniowie nagradzani są za osiągnięcia w przeróżnych konkursach. Dziesiątki naszych zdolnych uczniów otrzymało dziś dyplomy i nagrody rzeczowe.

Spotkanie uprzyjemnili swoimi występami uczniowie szkolnego zespołu teatralnego "Zakręceni" oraz uczniowie klasy III c.

22 czerwca uczniowie klas I a i I c wzięli udział w wycieczce. Pierwsze kroki grupa skierowała do Supraśla. Tam dzieci zwiedziły Prawosławny monaster męski Zwiastowania Przenajświętszej Bogurodzicy Maryi i św. Apostoła Jana Teologa, Pałac Buchholtzów oraz Muzeum Ikon. Następnie dzieci pojechały do Kruszynian, gdzie zwiedziły Meczet i Mizar. Swoją wycieczkę zakończyły w Poczopku. Tam oglądały tropy zwierząt oraz „Galerię na skraju puszczy”, wewnątrz której mogły podziwiać zwierzęta i rośliny występujące zarówno w samym Poczopku jak i w całym województwie podlaskim. Na zakończenie dzieci piekły kiełbaski i wesoło bawiły się przy ognisku. Były wspaniale!