W projekcie przewidziany jest udział 12 nauczycieli (w dwóch grupach) w szkoleniu przygotowanym przez Bios Life Long Learning Centre w Nikozji:

- Interactive media for “interactive” teaching

Szkolenie to przyczyni się do podniesienia kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania TIK oraz posługiwania się językiem angielskim. Będzie okazją do spotkania nauczycieli ze szkół innych krajów europejskich, wymiany pomysłów i dobrych praktyk.

Szkolenia prowadzą wysoce wykwalifikowani trenerzy - profesjonaliści posiadający wieloletnią międzynarodową praktykę.

Anna Kyritsi

Posiada doktorat z metodyki nauczania języka i ma wieloletnie doświadczenie zarówno w nauczaniu języków obcych oraz w prowadzeniu kursów dla nauczycieli z zakresu stosowania technologii w edukacji.

Lili Grammatika

Jest nauczycielem w Doukas School w Atenach. Uczy języka francuskiego, opracowała programy edukacyjne dla iPadów i tablicy interaktywnej.

David Hands

Jest doświadczonym filmowcem, który pracował dla różnych kanałów informacyjnych i brał udział w projektach multimedialnych. Uczy jak zrobić krótkie filmy i animacje, jak przesłać je na blog lub platformy społecznościowych mediów.

Interactive media for interactive teaching - czerwiec 2015 r.

Animacje:

• 3_szkolenie_cypr
  • 6_szkolenie_cypr
  • 1_szkolenie_cypr

• 8_szkolenie_cypr
  • 5_szkolenie_cypr
  • 11_wizyta_w_szkole_cypr

• 10_wizyta_w_szkole_cypr
  • 7_szkolenie_cypr
  • 13_wizyta_w_szkole_cypr

• 4_szkolenie_cypr
  • 2_szkolenie_cypr
  • 9_szkolenie_cypr

• 12_wizyta_w_szkole_cypr

Interactive media for interactive teaching - czerwiec 2015 r.

Animacje:

• p6070011