Logo

Ogłoszenie dla Nauczycieli:


Spotkanie nauczycieli w związku z przygotowaniem nowego roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się

27 sierpnia 2018 r. (poniedziałek) 

o godz. 10.00.

 

Rada pedagogiczna odbędzie się 31 sierpnia 2018 r. (piątek) 

o godz. 10.00.

 

Sukcesy sportowe chłopców z klasy V C

Chłopcy z klasy VC w drugim semestrze roku szkolnego 2013/14 odnieśli sporo sukcesów sportowych. Zostali mistrzami Białegostoku w piłce siatkowej klas V-tych , wicemistrzami Białegostoku w piłce ręcznej klas V-tych oraz dwa zespoły, zajmując drugie i trzecie miejsce w województwie awansowały do finału krajowego w trójkach siatkarskich w rozgrywkach Kinder + Sport w Drzonkowie. Udanie startowali w zawodach lekkoatletycznych w igrzyskach miejskich wspierając szóstoklasistów. Pozwala to na optymistyczne prognozy udziału reprezentacji SP 21 we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych w przyszłym roku szkolnym. 

 

Dodatkowe informacje