Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

W ramach programu „Majsterkowo” uczniowie kl. III a brali udział w zajęciach organizowanych przez sklep Castorama. Zadaniem dzieci było dopasowanie, zbicie oraz polakierowanie drewnianych elementów, z których na koniec powstała piękna skarbonka. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły a przy okazji popróbowały pracy z drewnem.

 

 

 

  

  • Photo3
  • Photo2
  • Photo1

Dodatkowe informacje