Ślubowanie klas pierwszych to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Wydarzenie to miało miejsce 31 października 2019 r w auli szkolnej.

Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami przez rodziców i gości. Następnie przedstawiciele klas złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Wszystkie dzieci uczestniczyły w ceremonii pasowania ołówkiem przez panią dyrektor, po której już oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Po części oficjalnej, świeżo upieczeni uczniowie, zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!

• Photo4
  • Photo14