Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Portret – patroni Białegostoku 2019”. Rok 2019 został ogłoszony rokiem Ryszarda Kaczorowskiego, Seweryna Nowakowskiego oraz Feliksa Filipowicza. Celem konkursu było przybliżenie sylwetek Patronów Białegostoku oraz popularyzacja sztuk wizualnych. Młodzież pod kierunkiem Elżbiety Wołejko.

Dodatkowe informacje