Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

Uczniowie klasy I c w czasie zajęć przygotowali zdrowe śniadanie- pyszne kanapki. Na przyniesione z domu zdrowe pieczywo układali wędlinę , ser oraz zdrowe warzywa. Dzieci zwracały uwagę , aby kanapki były zróżnicowane, dokładnie wykonane oraz ładnie się prezentowały. Wspólny zdrowy posiłek był również doskonałą okazją do rozmowy na temat kulturalnego zachowania się przy stole.

 

 

  • Photo4
  • Photo2
  • Photo1

  • Photo5
  • Photo3

Dodatkowe informacje