Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

Nasi uczniowie włączyli się do Ogólnopolskiej Akcji „Mamy Niepodległą!”. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości wysyłaliśmy kartki do swoich Bliskich i Znajomych. Tematem tegorocznej edycji są prawa obywatelskie i reformy socjalne z przełomu lat 1918
i 1919.

Akcję zorganizowało Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku:

„Mamy Niepodległą! jest akcją społeczną skierowaną do wszystkich, bez względu na wiek czy poglądy i zainteresowania. Pocztówką, która zmniejsza dystans między nadawcą a odbiorcą, chcemy promować radosne świętowanie uwalniające pozytywne emocje od Bałtyku do Tatr. Każda z edycji akcji to trzy różne projekty kartek okolicznościowych autorstwa znanych artystów, promocja nowoczesnego patriotyzmu, integracja społeczności lokalnej, a przede wszystkim ponad milion wysłanych życzeń i uśmiechów na twarzach ich odbiorców.”

Zapraszamy do obejrzenia animacji.

https://www.youtube.com/watch?v=orDGe0Z1H6I&feature=youtu.be

 

  • 20191108_104201-Kopiowanie
  • 20191107_092409-Kopiowanie
  • 20191108_105158-Kopiowanie

  • 20191107_092459-Kopiowanie

Dodatkowe informacje