Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

„Szkoła do hymnu” to kontynuacja ubiegłorocznej akcji „Rekord dla Niepodległej”, w której wzięło udział w całej Polsce ponad 5 milinów uczniów i nauczycieli z ponad 24 tysięcy placówek.

Inicjatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem inicjatywy jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych.

8 listopada o godz. 11.11 najmłodsi przedszkolacy i starsi uczniowie – cała nasza społeczność szkolna, zebrała się w dużej sali gimnastycznej i radośnie odśpiewała 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

  • DSC05155-Kopiowanie
  • DSC05135-Kopiowanie
  • DSC05166-Kopiowanie

  • DSC05165-Kopiowanie
  • DSC05148-Kopiowanie
  • DSC05134-Kopiowanie

Dodatkowe informacje