Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

16 grudnia w świetlicy szkolnej odbyły się Jasełka przygotowane przez wychowawczynie p. Dorotę Malinowską, p. Marię Bobrowską i p. Wiolettę Soroczyńską.  W tym pięknym świątecznym przedstawieniu wystąpili uczniowie klas I-III uczęszczający do świetlicy, a obejrzeli je rodzice i dziadkowie naszych aktorów. 

 

 

 

 • Photo10
 • Photo8
 • Photo6

 • Photo5
 • Photo17
 • Photo16

 • Photo19
 • Photo7
 • Photo1

 • Photo15
 • Photo2
 • Photo3

 • Photo14
 • Photo13
 • Photo4

 • Photo9
 • Photo12
 • Photo18

 • Photo20
 • Photo11

Dodatkowe informacje