Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

Przed feriami zimowymi uczniowie klasy II a przygotowali apel na temat bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Poprzez inscenizację, śpiew i taniec przypomnieli wszystkim, jak należy się bezpiecznie bawić się na śniegu. 

 

 

 • Photo8
 • Photo19
 • Photo15

 • Photo6
 • Photo3
 • Photo20

 • Photo1
 • Photo10
 • Photo4

 • Photo9
 • Photo12
 • Photo24

 • Photo13
 • Photo5
 • Photo23

 • Photo16
 • Photo2
 • Photo22

 • Photo18
 • Photo11
 • Photo14

 

 

Dodatkowe informacje