Wrzesień w świetlicy

W naszej szkolnej świetlicy jest dużo dzieci, więc panie się starają każdego czymś zainteresować.

We wrześniu odbył się konkurs „Mały Konstruktor”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci wykonywały ciekawe konstrukcje z klocków lego szkolnych i tych przyniesionych z domu. Powstały wspaniałe, pomysłowe  prace, najciekawsze z nich zostały nagrodzone.

Uczniowie wykonywali też prace plastyczne, tak powstała „Mała spiżarnia”, a w niej zapasy na zimę . W słojach znalazły się warzywa, owoce i grzyby. Dzieci robiły też jesienne drzewka, wiewióreczki, jabłka i muchomorki. Powstały także kasztankowe i żołędziowe ludziki i zwierzaki łączone plasteliną.

Odbył się  konkurs plastyczny „Dary jesieni”- prace malowane były farbami, powstały prace grupowe „Zwierzęta jesienią”.

Oj, działo się wiele w świetlicy!