Logo

Ogłoszenie dla Nauczycieli:


Spotkanie nauczycieli w związku z przygotowaniem nowego roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się

27 sierpnia 2018 r. (poniedziałek) 

o godz. 10.00.

 

Rada pedagogiczna odbędzie się 31 sierpnia 2018 r. (piątek) 

o godz. 10.00.

 

Głosuj na karmnik!

Klasa III e zaprasza wszystkich do głosowania w konkursie na najpiękniejszą Ptasią Stołówkę. W dniach 4.11 - 19.11   trzeba się udać do sklepu Leroy Merlin przy ulicy Hetmańskiej 18 i zagłosować na nasz projekt. Numer naszej stołówki to H 15. Zapraszamy.

Na korytarzach szkolnych można pobrać kupony do głosowania. 

Budujemy stołówkę dla ptaków

26 października 2017 klasa III e spotkała się po południu, aby wykonać karmniki na konkurs pt: "Budujemy stołówkę dla ptaków”. W przygotowaniu karmników pomagali rodzice i rodzeństwo. Dobre humory dopisywały wszystkim. Dzieci dekorowały karmniki, wykonywały poszczególne elementy, mamusie chętnie doradzały w sprawach dekoracji oraz pomagały przy niej. A tatusiowie…….., bez ich pomocy byłoby ciężko - przybijali gwoździe, przycinali deski i składali karmniki. To było udane spotkanie. Wszyscy pracowali ciężko, a efekty pracy, czyli "ptasia stołówka” została zawieziona na konkurs.

Warto było się spotkać, ponieważ organizator konkursu zwraca karmniki, a te zostaną zawieszone przy szkole i wszyscy będą mogli dokarmiać ptaki zimą.

 

 

Czytaj więcej: Budujemy stołówkę dla ptaków

Międzynarodowy Turniej w Ełku

W dniach 7-8 października 2017r. uczennice naszej szkoły brały udział w Międzynarodowy Turniej w Ełku U14. Od wysłuchania trzech hymnów narodowych Litwy, Bośni i Polski rozpoczęły się zawody gdzie pojechały zawodniczki SP 21 w Białymstoku z Kadry KS BAS klas siódmych. Celem naszego wyjazdu było sprawdzenie nowych ustawień i konfrontacja ze starszymi koleżankami z całej polski. W zawodach wzięły również udział zespoły z Litwy i Bośni. Nasz zespół po ciężkich bojach zajęły XIII miejsce grając jak równe z równymi ze starszymi dziewczętami. Z meczu na mecz graliśmy co raz lepiej. Drugiego dnia turnieju trafiliśmy na zespół równolatek z Ełku, wygraliśmy 2:0 do 10 i 11. To dobry prognostyk na następne zawody z rówieśniczkami i wskazówka do dalszych wytrwałych treningów. Oprócz gry na boiskach na których odbywały się zawody uczestnicy mieli możliwość skorzystania z Arku. W tych rozgrywkach klub KS BAS reprezentowały uczennice naszej szkoły: 1. Julia Januszkiewicz 2. Karolina Targońska 3. Patrycja Jarmoc.

 

 

 

Dodatkowe informacje