Logo

Informacja od logopedy


Rodzice mogą zgłaszać się do logopedy w godzinach:

czwartek 9.15 – 15.15

piątek 8.40 – 14.40

Jesień w bibliotece klas 0 - III

Jak co roku, w październiku obchodzony jest Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Święto to ma na celu zwrócenie uwagi na wielką rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. Z tej okazji Wasza biblioteka zaprasza do udziału w konkursach plastycznych. Są to:

1.KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI pt. "By czytać się chciało, zrób zakładkę wspaniałą!" dla klas 0 – III.

2. KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ LAURKĘ pt. „Życzenia dla biblioteki”  dla klas  I - III. 

3. KONKURS NA PLAKAT BIBLIOTECZNY pt. "CO ROBI DOBRY CZYTELNIK?" dla klas II i III.

Szczegółowe informacje o konkursach można uzyskać w bibliotece lub u wychowawców klas 0 - III. Najlepsze prace zostaną nagrodzone! 

Biblioteka zaprasza również do oglądania wystawek książek. Obecnie można zapoznać się z NOWOŚCIAMI KSIĄŻKOWYMI oraz sprawdzić, co warto czytać jesienią -  KSIĄŻKI NA JESIEŃ.

Zapraszamy!!!Czytaj więcej: Jesień w bibliotece klas 0 - III

Europejski Tydzień Kodowania w kl. III d - zabawy z Ozobotem

Z okazji Europejskiego Tygodnia Kodowania (CodeWeek) do klasy III d zawitał Ozobot. Ozobot to mały inteligentny robot, który wykonuje zadania zaprogramowane na kartce papieru za pomocą kolorowych kodów. 

 

Wystarczyły kolorowe pisaki, kartka papieru, wyobraźnia i robot Ozobot wyruszył w podróż poznając razem z dziećmi popularne środki transportu.

 

Czytaj więcej: Europejski Tydzień Kodowania w kl. III d - zabawy z Ozobotem

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Szkoły składamy serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy oraz spełnienia najskrytszych marzeń.Z tej okazji uczniowie klasy III b pod kierunkiem p. Małgorzaty Wojdakowskiej przygotowali uroczysty apel.

Zapraszamy do fotogalerii.

 

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej

Dodatkowe informacje