Logo

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych

oraz do klas I Szkół Podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2018/2019

odbędzie w dniach 1 - 9 marca 2018r. 


Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się pod adresem:

http://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/rekrutacja-do-przedszkoli-i-szkol-podstawowych.html

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor_do_przedszkoli_i_oddz_0_w_/

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor-do-szkol-podstawowych.html

 

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 

27 LUTEGO 2018 R. W GODZ. 15.00 - 17.30

 Kliknij na plakat, żeby powiększyć.

Smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe w klasie 2 A

17 października  podczas zajęć lekcyjnych uczniowie z klasy 2a  przygotowali smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe. Przed przystąpieniem do pracy wzajemnie pomagali sobie przy zakładaniu i wiązaniu fartuszków. Następnie po zapoznaniu z zasadami bezpiecznego posługiwania się nożem i po dokładnym umyciu rąk, przystąpili do pracy. Z wielkim zapałem wszyscy obierali i kroili owoce wykazując się przy tym dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Po przyrządzeniu szaszłyków uczniowie klasy 2a oraz zaproszeni koledzy i koleżanki z klasy 3d  przystąpili do  degustacji. Wszystkim bardzo smakowało. Dzieci dowiedziały się, dlaczego owoce są tak ważne w naszej diecie i dlaczego warto je jeść zamiast słodyczy. Zgodnie stwierdzili, że taki smaczny posiłek to doskonałe  drugie śniadanie lub zdrowy podwieczorek.

 

 

 

  • 100_1969
  • 100_1970
  • 100_1972

  • 100_1974

Simple Image Gallery Extended

Dodatkowe informacje