You need Joomla! 1.7 to run this plugin!

Dnia 17.10.2017r. razem z klasą VIa i VI b poszliśmy do Opery Podlaskiej. Celem tego wyjścia było obejrzenie przedstawienia muzycznego pt. ,,Doktor Żywago”.

Spektakl ten opowiadał o życiu najuboższych oraz najbogatszych Rosjan przed i podczas wybuchu wojny domowej. Głównymi bohaterami byli: Jurij Żywago, Lara, Pasza Antipow- rewolucjonista oraz Tonia. Sztuka ta mówiła o miłości i o tym jak wielką jest ona siłą. Ukazywała także równoległe sceny- z życia biednych i zamożnych ludzi. Opowiadała również o smutnych losach żołnierzy. Nieraz musieli oni walczyć, pomimo ciężkiego stanu zdrowia. Przedstawienie to ukazywało wojnę i rewolucję jako cierpienie i zagrożenie śmiercią. Było ono bardzo wzruszające, a czasem nawet zabawne.

Moim zdaniem na pewno warto obejrzeć ten spektakl. Rewelacyjna gra aktorska w połączeniu z piękną muzyką prezentowały się świetnie. Mnie najbardziej podobały się strzały z karabinów. Były one bardzo realistyczne.

Łukasz Rudnik kl 6a

 

 

 

Dodatkowe informacje