Nikola Wądołowska, uczennica kl. 4 c z akompaniamentem Pana Huberta Bajko otrzymała 1. miejsce i nagrodę specjalną Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki "Niezłomnej i Niepodległej" im. Henryka Rasiewicza "Kima".

Jako laureatka konkursu, 25 lutego 2018 roku wystąpiła gościnnie na czwartym Festiwalu Wolnej i Niepodległej z orkiestrą "Passionart" w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

Gratulujemy Nikoli i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.​

 

 

 

 

 

 

 

Dzień otwarty w naszej szkole już za nami. Na odwiedzających czekały liczne niespodzianki przygotowane przez nauczycieli i uczniów SP21. Prezentacja sal, gry i zabawy edukacyjno-językowe, zadania  z tablicą multimedialną, łamigłówki i doświadczenia to tylko niektóre atrakcje. Kto był to widział i wie, że warto spotkać się z nami we wrześniu. Było nam miło Was gościć.  

Dla przypomnienia krótka foto-relacja i filmik na Facebooku SP 21.

 
 
 
 

W piątek 23.02.2018r uczniowie klasy 2A na zajęciach doskonalili umiejętność mnożenia i dzielenia liczb wykorzystując Maty edukacyjne. Przedstawiali działania za pomocą kolorowych kubków, uwzględniając podane przez nauczyciela warunki. Z wielkim zapałem rozwiązywali przykłady zakodowane na matach. Kodowali trasy „Matematycznego kota” po, których poruszał się Ozobot.

 

 

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie z klas: IV a, IV b oraz IV e  pod opieką p. Łukasza Wojdakowskiego rozpoczęli pracę w programie Insta.Ling. Nowoczesna platforma jest atrakcyjnym narzędziem ułatwiającym uczniom poznawanie nowego słownictwa. Forma nauki poprzez quiz przypadła młodzieży do gustu, co sprawia że codzienna porcja słówek do odgadnięcia to całkiem przyjemne zadanie, a co za tym idzie, słówka zostają w głowach na długo.Dzięki systematycznej pracy uczniów nasza szkoła została wyróżniona Certyfikatem Jakości Kształcenia Języków Obcych.W drugim semestrze br. będziemy kontynuować naukę języka angielskiego z programem Insta.Ling.

 

 

 

Walentynkowe serduszka w wykonaniu uczniów kl. II a i III d: zakodowane na kartce papieru, kubeczkowe na macie, ozobotowe i w Scratch.

Serc pełnych miłości, dobra, przyjaźni nigdy za wiele.

 

Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć projekty.

 

 

Oj działo się…działo :)

13 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka kończąca karnawał. Uczniowie prezentowali umiejętności taneczne a DJ Artur zadbał o rewelacyjną oprawę muzyczną oraz konkursy, które okazały się nie lada wyzwaniem. Parkiet przetrwał - UFFF.

W powietrzu czuć było atmosferę Walentynek :)

 

Dodatkowe informacje