W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie z klas: IV a, IV b oraz IV e  pod opieką p. Łukasza Wojdakowskiego rozpoczęli pracę w programie Insta.Ling. Nowoczesna platforma jest atrakcyjnym narzędziem ułatwiającym uczniom poznawanie nowego słownictwa. Forma nauki poprzez quiz przypadła młodzieży do gustu, co sprawia że codzienna porcja słówek do odgadnięcia to całkiem przyjemne zadanie, a co za tym idzie, słówka zostają w głowach na długo.Dzięki systematycznej pracy uczniów nasza szkoła została wyróżniona Certyfikatem Jakości Kształcenia Języków Obcych.W drugim semestrze br. będziemy kontynuować naukę języka angielskiego z programem Insta.Ling.