Kilknij na strzałkę w prawym górnym rogu plakatu, aby obejrzeć go w powiększeniu.

 

Tygodniowy przegląd pracy u Biedroneczek w WIEEEEEEELKIM skrócie czyli: sadzenie warzyw do naszego kącika przyrodniczego oraz owsa na Wielkanoc, wyjazd do Białostockiego Teatru Lalek na przedstawienie pt. „Ach jak cudowna jest Panama, „Ekologiczny Pokaz Mody” a także gotowanie „zupy marcowej”.

 

 

 

 Kliknij na zdjęcie, by obejrzeć prezentację.

Ze zmiennym szczęściem w sobotę 17 marca w Białowieży zainaugurowali rozgrywki Kinder + Sport w mini siatkówce chłopcy z V klasy sportowej SP 21. Można by napisać, że zajęli większość z miejsc do zdobycia ;)

Zespół SP 21 I w składzie: Michał Kiersnowski, Kacper Sadowski, Dawid Tomanek i Kacper Tarnowski - na co dzień uczeń SP 26 Białystok, wygrał wszystkie cztery mecze bez straty seta i pewnie zajął I miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.

Zespół SP 21 II w składzie: Mateusz Abramowicz, Kamil Ancypa, Szymon Skłodowski i nieobecny Kordian Pachołek,  z jedną porażką zajął II miejsce w swojej grupie elinacyjnej.

Zespół SP 21 III w składzie: Sebastian Biernacki, Eryk Laszuk i Stanisław Rudź po zaciętych meczach i emocjonujących końcówkach przegrał 4 spotkania i ostatecznie zajął V miejsce w grupie. 

Zespół SP 21 IV w składzie: Łukasz Oleński, Adrian Paszko i Paweł Pieńkowski zanotował 1 zwycięstwo i 3 porażki, co pozwoliło uplasować się na IV miejscu w grupie eliminacyjnej.

Kolejny turniej rozgrywany w Zambrowie rozstrzygnie, która z drużyn zakwalifikuje się do Półfinału Mistrzostw Wojewódzkiego. Wszystko jest jeszcze prawdopodobne i należy rzetelnie przepracować pozostałe tygodnie. Głowa do góry.. a tułów niżej.. i do przodu :)

 

 

 

 

14.03.2018 w Szkole Podstawowej Nr 37 w Białymstoku odbył się finał Igrzysk Dzieci Miasta Białegostoku w piłce siatkowej dziewcząt  kl V. Dziewczęta z klasy V D w składzie: 

1.Weronika Januszkiewicz

2.Mara Pasiecznik

3.Julia Mikulska

4.Julia Rosińska

5.Laura Rudzińska

6.Wiktoria Miejłuk

7.Jesica Wołkowska

8.Ksenia Wołkowska

reprezentowały naszą szkołę zdobywając I miejsce w Mieście. 

Na drodze w walce o ZŁOTO w finale stanęły pierwsze dziewczęta z SP 12, które zostały pokonane 2:0. Kolejnym zespołem z którym zmierzyły się nasze siatkarki były zawodniczki z SP 37. po zaciętej walce zostały pokonane stosunkiem setów 2:1. Łzy, radość po ostatnim gwizdku a następnie złoty medal były nagrodą za ciężką pracę jaką dziewczęta włożyły w przygotowania do Mistrzostw. GRATULACJE życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

16.03.2018 w naszej Szkole odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w piłce siatkowej dziewcząt  kl VII. Dziewczęta z klasy VII C w składzie: 

1.Julia Januszkiewicz

2.Karolina Targońska

3.Aleksandra Gosiewska

4.Laura Urbanowicz

5.Marika Rećko

6.Oliwia Jaszczołt

7.Gabriela Wawrzeniuk

8.Gabriela Serafin

9.Patrycja Jarmoc

10.Iwona Chaniewska

reprezentowały naszą szkołę zajmując I miejsce w Mieście. 

Na drodze w walce o ZŁOTO w finale stanęły pierwsze dziewczęta z SP 37, które zostały pokonane 2:0 (25;14, 25:16). Kolejnym zespołem z którym zmierzyły się nasze siatkarki były zawodniczki z SP 34, które uległy w meczu o złoto stosunkiem setów 2:0 ( 25:9, 25:9). Radość po ostatnim gwizdku a następnie złoty medal były nagrodą za ciężką pracę jaką dziewczęta włożyły w przygotowania do Mistrzostw. GRATULACJE życzymy dalszych sukcesów!!!Znakomicie spisali się uczniowie V klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 w Białymstoku w Mistrzostwach Miasta w mini siatkówce! Podobnie jak Ich starsi o rok koledzy zajęli I miejsce i mogą z satysfakcją podsumować własną dotychczasową pracę. 

W półfinale SP 21 pokonała SP 34 Białystok 2:0 w setach walcząc nie tylko z przeciwnikiem ale przede wszystkim z własnymi nerwami, które nie pozwoliły w pełni zaprezentować siatkarskich umiejętności. W wielkim finale po bardzo emocjonującym pierwszym secie i jeszcze ciekawszym tie-breaku chłopcy pokonali SP 15 Białystok 2:1. Duże gratulacje należą się nie tylko zwycięzcom ale również pokonanym, którzy w ciągu ostatniego roku poczynili duże postępy i stanowią bardzo wartościowych rywali, z czego należy się tylko cieszyć. Nie da się iść do przodu bez wymagających przeciwników!

W meczu o trzecie miejsce SP 26 Białystok pokonała SP 34 i mogła z radością unieść brązowe medale. Brawa dla Zawodników, brawa dla Trenerów, również brawa dla Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego w osobie Pana Piotra Bieleckiego, który pomimo pewnych trudności zdążył z trofeami ;)

Skład zwycięskiego zespołu:

Kacper Sadowski (kapitan)

Dawid Tomanek

Szymon Skłodowski

Kamil Ancypa

Stanisław Rudź

Mateusz Abramowicz

Eryk Laszuk

Paweł Pieńkowski

Serdeczne gratulacje i powodzenia w kolejnych rozgrywkach tym razem już na szczeblu klubowym.. Kindery nadchodzimy..bójcie się! :)   

 

 

Bardzo udany występ zanotowali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 21 w Białymstoku klas VI chłopców w I turnieju eliminacyjnym nieoficjalnych klubowych Mistrzostw Polski w mini siatkówce Kinder+Sport 2018. W niedzielnych sportowych zmaganiach drużyna w składzie: Patryk Skreczko (kapitan), Kacper Ołdakowski, Kacper Sokolewicz, Karol Jarosz i Dawid Sakowicz zanotowali 4 zwycięstwa i tylko 1 nieznaczną porażkę po tie-breaku z BAS Białystok 2. W pokonanym polu kolejno zostawili: SP 1 Wysokie Mazowieckie, UKS Olimpijczyk Białowieża, SP 34 Białystok BAS 2, BAS Białystok 3. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wynik jednego z rozegranych setów, w którym był wynik 15:0!! Gratulacje dla Kacpra Sokolewicza za świetną serię zagrywek! 

Znakomicie spisali się także Daniel Krasowski oraz Kacper Sokólski, na co dzień uczniowie klasy VI C, którzy w rozgrywkach Kinder+Sport reprezentują połączone siły SP 21 i SP 26 Białystok. Zespół bez straty seta pewnie pokonał reprezentacje BAS Białystok, SP 34 Białystok BAS, SP 1 Wysokie Mazowieckie i SP 26 Białystok. „Dwie Szkoły – Jedna Drużyna”!  

Kolejny turniej odbędzie się 15 kwietnia również na hali sportowej SP 12 Białystok i jeżeli Chłopakom pójdzie równie dobrze awansują do półfinału etapu wojewódzkiego, skąd bliska droga do Finałowej Ósemki. W międzyczasie uczniowie klasy VI C wystąpią jeszcze w Finale Wojewódzkim rozgrywek szkolnych po uzyskaniu Tytułu Mistrza Miasta w zawodach rozgrywanych w grudniu ubiegłego roku. 

Serdeczne gratulacje i dalszych sukcesów!    

 

 

Dodatkowe informacje