Bardzo udany występ zanotowali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 21 w Białymstoku klas VI chłopców w I turnieju eliminacyjnym nieoficjalnych klubowych Mistrzostw Polski w mini siatkówce Kinder+Sport 2018. W niedzielnych sportowych zmaganiach drużyna w składzie: Patryk Skreczko (kapitan), Kacper Ołdakowski, Kacper Sokolewicz, Karol Jarosz i Dawid Sakowicz zanotowali 4 zwycięstwa i tylko 1 nieznaczną porażkę po tie-breaku z BAS Białystok 2. W pokonanym polu kolejno zostawili: SP 1 Wysokie Mazowieckie, UKS Olimpijczyk Białowieża, SP 34 Białystok BAS 2, BAS Białystok 3. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wynik jednego z rozegranych setów, w którym był wynik 15:0!! Gratulacje dla Kacpra Sokolewicza za świetną serię zagrywek! 

Znakomicie spisali się także Daniel Krasowski oraz Kacper Sokólski, na co dzień uczniowie klasy VI C, którzy w rozgrywkach Kinder+Sport reprezentują połączone siły SP 21 i SP 26 Białystok. Zespół bez straty seta pewnie pokonał reprezentacje BAS Białystok, SP 34 Białystok BAS, SP 1 Wysokie Mazowieckie i SP 26 Białystok. „Dwie Szkoły – Jedna Drużyna”!  

Kolejny turniej odbędzie się 15 kwietnia również na hali sportowej SP 12 Białystok i jeżeli Chłopakom pójdzie równie dobrze awansują do półfinału etapu wojewódzkiego, skąd bliska droga do Finałowej Ósemki. W międzyczasie uczniowie klasy VI C wystąpią jeszcze w Finale Wojewódzkim rozgrywek szkolnych po uzyskaniu Tytułu Mistrza Miasta w zawodach rozgrywanych w grudniu ubiegłego roku. 

Serdeczne gratulacje i dalszych sukcesów!    

 

 

Dodatkowe informacje