You need Joomla! 1.7 to run this plugin!

16.03.2018 w naszej Szkole odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w piłce siatkowej dziewcząt  kl VII. Dziewczęta z klasy VII C w składzie: 

1.Julia Januszkiewicz

2.Karolina Targońska

3.Aleksandra Gosiewska

4.Laura Urbanowicz

5.Marika Rećko

6.Oliwia Jaszczołt

7.Gabriela Wawrzeniuk

8.Gabriela Serafin

9.Patrycja Jarmoc

10.Iwona Chaniewska

reprezentowały naszą szkołę zajmując I miejsce w Mieście. 

Na drodze w walce o ZŁOTO w finale stanęły pierwsze dziewczęta z SP 37, które zostały pokonane 2:0 (25;14, 25:16). Kolejnym zespołem z którym zmierzyły się nasze siatkarki były zawodniczki z SP 34, które uległy w meczu o złoto stosunkiem setów 2:0 ( 25:9, 25:9). Radość po ostatnim gwizdku a następnie złoty medal były nagrodą za ciężką pracę jaką dziewczęta włożyły w przygotowania do Mistrzostw. GRATULACJE życzymy dalszych sukcesów!!! 

 
 

Dodatkowe informacje