Ze zmiennym szczęściem w sobotę 17 marca w Białowieży zainaugurowali rozgrywki Kinder + Sport w mini siatkówce chłopcy z V klasy sportowej SP 21. Można by napisać, że zajęli większość z miejsc do zdobycia ;)

Zespół SP 21 I w składzie: Michał Kiersnowski, Kacper Sadowski, Dawid Tomanek i Kacper Tarnowski - na co dzień uczeń SP 26 Białystok, wygrał wszystkie cztery mecze bez straty seta i pewnie zajął I miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.

Zespół SP 21 II w składzie: Mateusz Abramowicz, Kamil Ancypa, Szymon Skłodowski i nieobecny Kordian Pachołek,  z jedną porażką zajął II miejsce w swojej grupie elinacyjnej.

Zespół SP 21 III w składzie: Sebastian Biernacki, Eryk Laszuk i Stanisław Rudź po zaciętych meczach i emocjonujących końcówkach przegrał 4 spotkania i ostatecznie zajął V miejsce w grupie. 

Zespół SP 21 IV w składzie: Łukasz Oleński, Adrian Paszko i Paweł Pieńkowski zanotował 1 zwycięstwo i 3 porażki, co pozwoliło uplasować się na IV miejscu w grupie eliminacyjnej.

Kolejny turniej rozgrywany w Zambrowie rozstrzygnie, która z drużyn zakwalifikuje się do Półfinału Mistrzostw Wojewódzkiego. Wszystko jest jeszcze prawdopodobne i należy rzetelnie przepracować pozostałe tygodnie. Głowa do góry.. a tułów niżej.. i do przodu :)

 

 

 

 

Dodatkowe informacje