Logo

Ogłoszenie dla Nauczycieli:


Spotkanie nauczycieli w związku z przygotowaniem nowego roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się

27 sierpnia 2018 r. (poniedziałek) 

o godz. 10.00.

 

Rada pedagogiczna odbędzie się 31 sierpnia 2018 r. (piątek) 

o godz. 10.00.

 

Jest awans do półfinałów!!!

W sobotnich rozgrywkach (07.04.2018), które odbyły się w Mońkach podczas  drugiego turnieju eliminacyjnego dziewczęta z naszej szkoły z klasy V reprezentujące Klub Sportowy BAS awansowały w kategorii „trójek” do półfinału województwa w rozgrywkach KINDER + SPORT.  W klasyfikacji końcowej uplasowały się na 4 miejscu zdobywając 11 pkt. 

Zespół występował w składzie:

1.Julia Mikulska

2.Marta Pasiecznik

3.Jesica Wołkowska

4.Weronika Januszkiewicz

Z mniejszym szczęściem wystąpiły w mieszanym zespole - Laura Rudzińska i Julia Rosińska. Wraz z koleżankami z innej szkoły zajęły miejsce nie dające awansu do dalszej gry. Zabrakło tylko i aż 2 pkt. do awansu.  

Mimo to bardzo cieszy postawa dziewcząt reprezentujących nasz klub i szkołę. Z meczu na mecz widać było progres w grze i to jest najważniejsze. 

 

 

  

 

Dodatkowe informacje