Logo


Stypendia szkolne

Proszę o przynoszenie faktur na stypendia szkolne za okres I-VI 2018r.

Zakończenie roku szkolnego

 

 

Zakończenie roku szkolnego

 

22 czerwca 2018 r. (piątek)


 

·       godz. 9.00 – klasy I – III – hala sportowa

 

·       godz.10.00 – klasy IV – VII – hala sportowa

 

 

"Jak nie czytam, jak czytam"

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam". 8 czerwca ubrani na biało-czerwono, z książkami w rękach oraz dopingującymi do czytania transparentami i plakatami uczniowie i nauczyciele stawili się w hali sportowej by wspólnie czytać. Dziękujemy wszystkim za udział.Czytaj więcej: "Jak nie czytam, jak czytam"

Spotkanie z poezją Zofii Olek-Redlarskiej

7 czerwca z okazji  7 Białostockiego Tygodnia  Czytania Dzieciom  uczniowie klas pierwszych brali udział w spotkaniu autorskim z panią Zofią Olek-Redlarską - autorką książek dla dzieci i pracownikiem naukowym Uniwersytetu w Białymstoku. 

Pisarka przedstawiła swoją drogę literacką i zapoznała dzieci z własną twórczością. Wspomniała też o ważnych wydarzeniach w jej życiu. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali interpretacji wierszy w wykonaniu autorki. Spotkanie upłynęło w bardzo atmosferze.Czytaj więcej: Spotkanie z poezją Zofii Olek-Redlarskiej

Dodatkowe informacje