Na zaproszenie Biblioteki klas 0-III

naszą Szkołę odwiedziła znakomita aktorka, p. Katarzyna Siergiej.

Katarzyna Siergiej jest nie tylko uznaną aktorką, ale także autorką warsztatów dla dzieci pt.'Mówię głośno i wyraźnie' - tym bardziej cieszymy się, że przyjęła zaproszenie bibliotekarzy i wzięła udział w imprezie  zorganizowanej dla uczniów klas 0-III w ramach obchodów Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom w naszej szkole.

P. Katarzyna z pasją i pełnym zaangażowaniem przeczytała uczniom całą najnowszą książkę pt.'Kto zamawiał koszmarną przygodę' autorstwa Grzegorza Kasdepke. Uczniowie byli zachwyceni i mimo, że było ich w bibliotece bardzo dużo nawet ostatnie rzędy słuchały historii z zapartym tchem! Jeśli nie udało Wam się dostać na odczyt, a jesteście ciekawi co się może wydarzyć gdy przed Waszym domem zaparkuje szara furgonetka z napisem: 'Kosz&Mar. Przesyłki nietypowe' to koniecznie zajrzyjcie do Czytelni młodszych klas, gdzie znajdziecie tą prawdziwie wstrząsającą książkę :)

• obraz 052
  • obraz 042