Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

 

Klasy III godz. 9.30 - na hali sportowej

Klasy VIII godz. 10.30 - na hali sportowej

 

Klasy I  godz. 9.15 - w salach lekcyjnych

Klasy II godz. 9.45 - w salach lekcyjnych

 

Klasy IV godz. 9.45 - w salach lekcyjnych

Klasy V godz. 9.30 - w salach lekcyjnych

Klasy VI godz. 9.15 - w salach lekcyjnych

Klasy VII godz. 10.00 - w salach lekcyjnych

 

W związku z obostrzeniami sanitarnymi w uroczystościach zakończenia roku szkolnego uczestniczą tylko uczniowie. 

 

 

Kl VII C   „Film czy książka”

 

Projekt realizowano w kl VII C w listopadzie 2019r.

Realizację projektu rozpoczęto od zapoznania z głównymi jego założeniami i wyboru formy, opracowano plan działań. Rozdzielono uczniom zadania niezbędne do realizacji projektu. Przygotowano i przedstawiono rozprawę sądową dotyczącą tematu i dokonano podsumowania projektu.

Projekt spełnił swoje główne założenia. Uczniowie rozwijali zainteresowania czytelnicze i filmowe. Dowiedzieli się czym jest umiejętność przekształcania jednego rodzaju sztuki w inny. Uczniowie mogli również pokazać jak sobie radzą  w innych dziedzinach - między innymi w aktorstwie. Wszyscy uczestnicy projektu wykazali się zaangażowaniem i kreatywnością.

 

wychowawca klasy – Barbara Skowrońska

Dodatkowe informacje