U  W  A  G  A

Informujemy,że od dnia 01 września 2017 roku, nie będzie możliwości dokonywania żadnych wpłat gotówkowych (za żywienie, pobyt dziecka
w oddziale przedszkolnym, wynajem, duplikaty dokumentów).

Opłat należy dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na wskazane rachunki bankowe szkoły.

Wypłaty stypendium szkolnego realizowane będą tylko na rachunek bankowy rodzica/opiekuna ucznia

Podręczniki kl.I-VII

UWAGA!

Uczniowie klas 1-7 szkoły podstawowej w roku szkolnym 2017/2018

mają zapewnione darmowe podręczniki i ćwiczenia.

Uczniowie będą korzystać z podręczników zakupionych w ramach dotacji celowej i udostępnionych przez szkołę (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lipca 2014 r. w sprawie udzielania dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe (Dz.U. poz. 902).

Należy zakupić tylko podręczniki do nauki religii.

Oświadczenie o korzystaniu z obiadów w roku szk. 2016/2017

Rodzice, których dzieci będą korzystać z obiadów w nowym roku szkolnym 2016/2017 powinni złożyć oświadczenia w miesiącu sierpniu 2016.