Drodzy Rodzice

Pragniemy przedstawić Państwu Naszą ofertę wypoczynku letniego dla uczniów klas 4 -8 Naszej Szkoły. Słońce, plaża, morze, dobra zabawa oraz niezapomniane atrakcje to jedne z nielicznych wrażeń jakie pozostaną w pamięci dzieci. Organizatorem wypoczynku jest Uczniowski Klub Sportowy UKS 21 Białystok. Kilka informacji organizacyjnych:

Miejsce: Kołobrzeg, Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Termin: 9 - 17 lipiec 2019

Transport: PKP

Wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja

Nocleg: standardowe sale, ilość łóżek od 6 do 9 z pełnym wyposażeniem

Atrakcje: zajęcia rekreacyjno - sportowe na obiektach sportowych, ogniska, ciekawy Kołobrzeg, rejs statkiem, wycieczki rowerowe, dyskoteki, piłkarzyki, cymbergaje i wiele innych.

Koszt: 990 zł (zaliczka 150 zł do końca marca 2019)

Zapisz się już dziś. Można to zrobić w pokoju Nauczycieli Wychowania Fizycznego SP 21. Już wkrótce do odbioru karty wypoczynku dla uczestników, numer konta, na który dokonywane będą wpłaty.

Pozdrawiam - Prezes UKS 21 wraz z kadrą wychowawczą

Drodzy Rodzice,

Prosimy o zapoznanie się z pismem Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji w sprawie ochrony dzieci przed dopalaczami.

Proszę o przynoszenie faktur na stypendia szkolne za okres I-VI 2018r.

U  W  A  G  A

Informujemy,że od dnia 01 września 2017 roku, nie będzie możliwości dokonywania żadnych wpłat gotówkowych (za żywienie, pobyt dziecka w oddziale przedszkolnym, wynajem, duplikaty dokumentów).

Opłat należy dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na wskazane rachunki bankowe szkoły.

Wypłaty stypendium szkolnego realizowane będą tylko na rachunek bankowy rodzica/opiekuna ucznia.

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

Szkoły Podstawowej Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego