U  W  A  G  A

Informujemy,że od dnia 01 września 2017 roku, nie będzie możliwości dokonywania żadnych wpłat gotówkowych (za żywienie, pobyt dziecka
w oddziale przedszkolnym, wynajem, duplikaty dokumentów).

Opłat należy dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na wskazane rachunki bankowe szkoły.

Wypłaty stypendium szkolnego realizowane będą tylko na rachunek bankowy rodzica/opiekuna ucznia

Patronem naszej szkoły jest Marszałek Józef Piłsudski.

W marcu 2001 roku w holu przy wejściu do szkoły stanęła duża urna, do której uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice mogli wrzucać kartki z nazwiskiem osoby, która mogłaby zostać patronem naszej szkoły. Powołana przez Radę Pedagogiczną komisja sporządziła listę zgłoszonych kandydatur. Odrzucono nazwiska osób żyjących i bohaterów seriali. Spośród pozostałych po długiej dyskusji wybrano kandydaturę Józefa Piłsudskiego. Postać marszałka jako patrona szkoły została zaakceptowana przez Komitet Rodzicielski.