Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Klasy V godz. 9.30 - w salach lekcyjnych

Klasy VI godz. 9.15 - w salach lekcyjnych

Klasy VII godz. 10.00 - w salach lekcyjnych

W związku z obostrzeniami sanitarnymi w uroczystościach zakończenia roku szkolnego uczestniczą tylko uczniowie.

Kl VIII B   „Czytam - polecam”

Projekt miał na celu rozwijanie kompetencji czytelniczych, wprowadzania uczniów do aktywnego uczestnictwa w kulturze przez literaturę i sztuki plastyczne, wzmacnianie zainteresowań i aktywności czytelniczej uczniów.

W projekcie brała udział cała klasa VIII B, czyli 28 uczniów uczęszczających na zajęcia.

Projekt rozpoczął się od wybrania tematu oraz wykonania czynności organizacyjnych: przydzielenia osób do grup, rozdzielenia zadań w ramach grup. Na zajęciach we wrześniu, uczniowie samodzielnie zbierali pomysły i wiadomości, które chcieli umieścić w końcowej prezentacji. Sami zdecydowali, że wykonają plakaty. Na godzinie wychowawczej 28 listopada odbyło się podsumowanie prac i ich zaprezentowanie.

Cele projektu zostały osiągnięte.

wychowawca klasy  - Agata Onacewicz

• Photo3