Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

 

Klasy III godz. 9.30 - na hali sportowej

Klasy VIII godz. 10.30 - na hali sportowej

 

Klasy I  godz. 9.15 - w salach lekcyjnych

Klasy II godz. 9.45 - w salach lekcyjnych

 

Klasy IV godz. 9.45 - w salach lekcyjnych

Klasy V godz. 9.30 - w salach lekcyjnych

Klasy VI godz. 9.15 - w salach lekcyjnych

Klasy VII godz. 10.00 - w salach lekcyjnych

 

W związku z obostrzeniami sanitarnymi w uroczystościach zakończenia roku szkolnego uczestniczą tylko uczniowie. 

 

 

Sprawozdanie z realizacji projektu czytelniczego -  "Z lekturą za pan brat" w kl. II B


            W programie brały udział 24 osoby. Klasa II b realizowała projekt na temat : "Z lekturą za pan brat". W ramach podjętych działań odbyły się trzy spotkania z przedstawicielami rodziców tej klasy. Wybrani rodzice odczytywali fragmenty lektur, a mianowicie:" Asiunia", "Jesień liścia Jasia" oraz "O krakowskich psach i kleparskich kotach".

            Dzieci obejrzały również spektakl Teatru Co Nieco pt. "Słowik" zrealizowany w oparciu o baśnie Andersena. Na podstawie przeczytanych lektur oraz obejrzanego spektaklu, dzieci przygotowały albumy lektur. Przygotowane prace można rozbudowywać dokładając kolejne kartki albumowe wykonane na podstawie przeczytanych, kolejnych książek. Wszystkie zamierzone cele zostały zrealizowane.

 

M.Wojdakowska

 

 

  • Image2
  • Image1

 

Dodatkowe informacje