Wesołych, zdrowych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia 3 września!

Klauzulę RODO znajdziecie Państwo w zakładce  O szkole / Dokumenty szkolne

Podręczniki na rok szkolny 2018/2019

1. Oddziały przedszkolne 0:

- podręczniki do nauki religii rodzice zakupują wg załączonego wykazu,

-  zestaw materiałów pomocniczych rodzice zakupują we wrześniu.

2. Kl. I - VIII:

- rodzice dokonują zakupu podręczników do nauki religii wg załączonego wykazu,

- pozostałe podręczniki i ćwiczenia do kl. I - VIII są nieodpłatne (dotacja MEN) i zostaną wypożyczone  uczniom z biblioteki szkolnej we wrześniu 2018 r.

Jesień w bibliotece klas 0 - III

Jak co roku, w październiku obchodzony jest Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Święto to ma na celu zwrócenie uwagi na wielką rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. Z tej okazji Wasza biblioteka zaprasza do udziału w konkursach plastycznych. Są to:

1.KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI pt. "By czytać się chciało, zrób zakładkę wspaniałą!" dla klas 0 – III.

2. KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ LAURKĘ pt. „Życzenia dla biblioteki”  dla klas  I - III.

3. KONKURS NA PLAKAT BIBLIOTECZNY pt. "CO ROBI DOBRY CZYTELNIK?" dla klas II i III.

Szczegółowe informacje o konkursach można uzyskać w bibliotece lub u wychowawców klas 0 - III. Najlepsze prace zostaną nagrodzone!

Biblioteka zaprasza również do oglądania wystawek książek. Obecnie można zapoznać się z NOWOŚCIAMI KSIĄŻKOWYMI oraz sprawdzić, co warto czytać jesienią -  KSIĄŻKI NA JESIEŃ.

Zapraszamy!!!