Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

16.10.2019 na zajęciach artystycznych w ramach programu” Barwy i smaki Podlasia” uczniowie kl. III a oraz kl. III d uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem gminy tatarskiej panem Dawidem Chazbijewiczem. Dzieci poznały historię, kulturę, obyczaje oraz religię Tatarów zamieszkujących Podlasie. Mogły przymierzyć stroje ludowe, posłuchać fragmentów modlitwy oraz obejrzeć modlitewnik i Koran.

 

 

  • Photo4
  • Photo2
  • Photo3

  • Photo1

Dodatkowe informacje