Kl V A ,,Moja ulubiona książka”

W dn. 30.09.2019 - 21.10.2019 29 uczniów klasy V A uczestniczyło w projekcie czytelniczym pt. ,,Moja ulubiona książka”.

Projekt miał na celu zainteresowanie uczniów literaturą dziecięcą  i młodzieżową, zachęcenie dzieci do czytelnictwa, kształtowanie współpracy w grupie, wykorzystanie  różnych metod plastycznych do wykonywania prac, kształtowanie postawy poszanowania  książek.

Działania klasy były związane z 4 obszarami: Moja ulubiona książka; Ulubiony bohater; Ulubiona książka rodziców z lat dzieciństwa; Zakładka do książki.

Zadania związane z projektem uczniowie wykonywali na 3 godzinach zajęć z wychowawcą . Obszar ,,Ulubiona książka moich rodziców z lat dzieciństwa” był realizowany w domu uczniów wraz z rodzicami.

Na zakończenie projektu przygotowano  wystawę prac uczniów powstałych w czasie trwania projektu.

wychowawca klasy – Grażyna Zadykowicz

• Photo4