Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty 

 

Zgodnie z komunikatem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, wydawanie zaświadczeń o szczegółoych wynikach egzaminu ósmoklasisty, odbędzie się w dniu 3 lipca 2024 r. (środa) w godzinach od 12.00 do 14.30 w sekretariacie szkoły.

Uczniowie odbierający zaświadczenia powinni posiadać legitymację szkolną.

Rodzice odbierający zaświadczenia powinni posiadać dowód osobisty. 

W przypadku, gdy zaświadczenie będzie odbierała inna osoba, powinna ona mieć pisemne upoważnienie od Rodziców ucznia oraz dowód osobisty.

 

Zmokła Kura to wyjątkowe miejsce, w którym dzieci poprzez zabawę uczą się gotować pod okiem doświadczonych kucharzy. Zajęcia rozwijają mentalnie i manualnie. Młodzi kucharze w bezpieczny sposób poznają zasady pracy z narzędziami kuchennymi, smaki, aromaty, kolory i kształty. Uczą się zdrowego żywienia, sezonowości w kuchni i stawiają w niej samodzielne kroki. Każde z zajęć to odkrywanie nowych technik kucharskich, indywidualna praca przy swoim stanowisku, na własnych, bezpiecznych przyborach oraz dużo frajdy.

Skorzystaliśmy z doświadczenia i umiejętności wspaniałych kucharzy. Cała klasa VI „a” wspaniale bawiła się, przy gotowaniu. Robiliśmy pyszną pizzę ze świeżych i dobrych jakościowo składników. Dowiedzieliśmy się dużo o zdrowym odżywianiu podczas warsztatów „Zdrowo jem.” Na zdjęciach z wydarzenia dobrze widać, że bawiliśmy się wspaniale i upiekliśmy pyszną pizzę. Każdemu polecamy te zajęcia.

Dodatkowe informacje