15 października uczniowie z klasy 8b wzięli udział w Grze terenowej „Odkrywamy Starosielce” zorganizowanej przez Międzypokoleniowy Klub Aktywne Starosielce.

Gra polegała na dotarciu, w jak najkrótszym czasie, do 24 ciekawych miejsc naszego osiedla. Drużyny z naszej szkoły zwyciężyły w tych zmaganiach. Poprzez zabawę uczniowie odkrywali wiele miejsc i zgłębiali historię swojej Małej Ojczyzny. Po wykonaniu zadań otrzymali drobne upominki, zostali poczęstowani herbatką i przepysznymi słodkościami. Następnie grali w gry planszowe z seniorami – członkami Klubu.

Dziękujemy organizatorom za możliwość wzbogacenia swojej wiedzy historycznej, a jednocześnie sympatyczne spędzenie popołudnia z przedstawicielami starszego pokolenia Starosielc.

  • uczestnicy2
  • uczestnicy
  • zadania

Dodatkowe informacje