Z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Święta Szkoły zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny. Celem konkursu było przybliżenie postaci Patrona naszej szkoły i ukazanie różnorodności upamiętnienia Marszałka, zaprezentowanie przedmiotów/wydarzeń/miejsc związanych z Józefem Piłsudskim. Zaproponowaliśmy selfie – rodzaj fotografii autoportretowej, bliskiej młodzieży, gdyż bardzo popularnej w mediach społecznościowych. Na konkurs przysłaliście ponad 40 prac. Komisja miała bardzo trudny wybór. Zachwyciła nas Wasza pasja fotograficzna, pomysłowość i kreatywność, ale też znajomość życiorysu Marszałka, Jego zainteresowań oraz miejsc, do których dotarliście podążając śladami naszego Patrona. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i nadesłane prace.

 

Z przyjemnością publikujemy wyniki:

1m. – Marcel Konopka (5d) – „Matka i serce Syna”, (Cmentarz na Rossie, Wilno)

2m. – Hubert Wajsiel (5b) – „Pomnik Konny Marszałka Józefa Piłsudskiego”, (Komorowo)

3m. – Laura Rogowska (8a) – „Jedyny Pomnik Marszałka, który przypomina Bohaterów bitwy nad Niemnem”, (Sokółka)

Wyróżnienie – Kornelia Franciszkowicz (5a) – „Ulubiona gra w szachy”

Wyróżnienie – Filip Milata (5b) – „Tablica pamiątkowa na ścianie dworca PKP”, (Białystok)

  • Laura_Rogowska_8a-Copy
  • Kornelia_Franciszkowicz_5a-Copy
  • Filip_Milata_5b-Copy

  • Marcel_Konopka_5d-Copy
  • Hubert_Wajsiel_5b-Copy

 

Dodatkowe informacje