Drodzy Rodzice,

od 4 maja 2021 r. uczniowie klas I – III uczą się stacjonarnie.

Uczniowie klas IV - VIII nadal uczą się zdalnie.

Od 15 maja rozpocznie się nauka hybrydowa dla klas IV – VIII

 

Dołożymy wszelkich starań, aby odbyło się to z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa i w ścisłym reżimie sanitarnym. Harmonogram może zmieniać się
w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej.

 

Z wyrazami szacunku

Joanna Chilmon – dyrektor szkoły

Lista laureatów w  konkursie wojewódzkim

„Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka”

kl I – III

I miejsce  Jakub Gasperski – Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku

II miejsce Weronika Figiel – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

III miejsce Arkadiusz Purta – Zespół Szkół w Turośni Kościelnej

III miejsce Lena Polińska – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie

kl IV – VIII

I miejsce Roksana Chodziutko – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

II miejsce Angelika Chodziutko – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

II miejsce Maciej Hlebowicz – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku

III miejsce Michał Winnicki – Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

Wyróżnienia

Aleksandra Mościcka – Szkoła Podstawowa w Sokołach

Julia Kurek – Zespół Szkół w Szumowie

 

Lista laureatów w  konkursie wojewódzkim

„Biblioteka to dom przyszłości i przeszłości”

 I miejsce Roksana Chodziutko – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

II miejsce Filip Nojszewski – Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

II miejsce Angelika Chodziutko – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

III miejsce Sebastian Bogucki – Publiczna  Szkoła Podstawowa im. Janusza  Korczaka w Studziankach

 

Lista laureatów w międzyszkolnym konkursie

fotograficzno-plastycznym

„Z książką Ci do twarzy”

 

W kategorii plastycznej

kl I - III

I miejsce Aleksandra Pycz – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

II miejsce Emilia Tarasiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

III miejsce Maja Iwanowicz – Szkoła Podstawowa Nr 24  Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

kl IV – VIII

I miejsce Natalia Walasek – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

II miejsce Martyna Ciesielska – Zespół Szkół w Turośni Kościelnej

III miejsce Lena Iwanowicz – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

III miejsce Martyna Rapicka – Publiczna  Szkoła Podstawowa im. Janusza  Korczaka w Studziankach

Wyróżnienia:

Maja Znorowska – Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

Natalia Dudzińska – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

 

W kategorii fotograficznej

 

I miejsce  Kacper Rynkiewicz – Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

I miejsce Wiktoria Zalewska – Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

II miejsce Mateusz Rynkiewicz – Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

II miejsce Michał Ochocki – Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

III  miejsce  Angelika Chodziutko – Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

III miejsce  Aleksandra Pietrusewicz – Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku

 

 

Gratulujemy wszystkim laureatom!

 

O terminie i sposobie odebrania nagród powiadomimy po feriach zimowych na stronie internetowej szkoły.

 

Organizatorzy

Dodatkowe informacje