Biblioteka  szkolna

serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału

w szkolnym konkursie fotograficzno-plastycznym

„Moja ulubiona książka”

z okazji obchodzonego  23 kwietnia

Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

Cele konkursu:

• promocja czytelnictwa i książki wśród dzieci i młodzieży szkolnej
  • zachęcenie do czytania oraz korzystania z zasobów biblioteki
  • rozwijanie zainteresowań czytelniczych
  • zachęcenie do twórczej aktywności oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności
  • upowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki
  • rozwijanie wrażliwości artystycznej uczniów
  • stosowanie różnorodnych technik i form plastycznych

Regulamin

1. Praca konkursowa powinna   być   samodzielnie   wykonanym zdjęciem lub pracą plastyczną związaną z tematem konkursu.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę /zdjęcie lub pracę plastyczną/.
  3. Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I – III i kl. IV – VIII. Ocenie podlegać będzie zgodność z tematem, twórcze podejście do tematu,  walory artystyczno-wizualne, jakość techniczna pracy.
  4. Zdjęcia powinny być do 14.05.2021r. przesłane na adres e- mail : lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5. Nie zezwala się stosowania fotomontaży, ani kolaży polegających na łączeniu elementów pochodzących z różnych plików lub dokonywania zmian w oryginalnej kompozycji zdjęcia.
  6. Prace plastyczne powinny być dostarczone do 14.05.2021r. do Szkoły Podstawowej nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku z dopiskiem konkurs „Z książką Ci do twarzy”.
  7. Format prac plastycznych – A3, technika wykonania – dowolna.
  8. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody książkowe.
  9. Dodatkowych informacji udzielają

Anna Karpowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  i Elżbieta Wołejko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..