We build our future 

Nasze działania projektowe

 

Uczniowie klasy II c pod kierunkiem pani Alicji Piłat i pani Haliny Wencel przystąpili do projektu "We build our future" (Budujemy naszą przyszłość) w ramach realizacji europejskiej współpracy szkół eTwinning.

Projekt ma na celu uświadomienie uczniom, że ich przyszłość w dużej mierze zależy od nich samych. Szkoła odgrywa ważną rolę w przekazaniu im, jakie działania i wartości wpływają na budowanie dobrej przyszłości. Ważne jest pokazanie uczniom, w jaki sposób odpowiedzoalnie zaangażowac się w ten proces, aby zawsze starać się by dawać z siebie jak najwięcej, by ciągle doskonalić się i nieustannie rozwijać. Równie ważne jest to, aby dowiedzieć się, aby odnosić się do innych, jak szanować środowisko, różne kultury i tradycje. Uczniowie biorący udział w projekcie będą komunikować się z dziećmi innych narodowości z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych i platformy eTwinning. 

W projekcie uczestniczą uczniowie:

klasa I ze Szkoly Podstawowej nr 25 w Lublinie

klasa II c ze Szkoły Podstawowej Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku

klasy 2 a, 2 b, 2 c, 3 b ze szkoły włoskiej: Scuola Primaria Via Zara, 16 20833 Paina di Giussano (MB) 

Platanos Prasinada's primary school Platanos Imathia's - Grecja

Scoala Ioanid Bucharest - Rumunia


Klasa II c powitała swoich rówieśników tradycyjnym: Hello!

 

Zbudowaliśmy też interaktywny mur, na którym umieściliśmy nasze marzenia, wyobrażenia i dążenia dotyczące przyszłości.

Kliknij na obrazek, aby otworzyć aplikację.

Pięknie prezentują się nasze marzenia o przyszłości w sali lekcyjnej.

 

Na tle naszych prac zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia z panią dyrektor Joanną Chilmon, panią wychowawczynią Alicją Piłat i panią Haliną Wencel. 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje